wtorek, 16 sierpnia 2011

Pierwsza sesja za nami

Mamy za sobą pierwsze dwa mecze trzeciej edycji KALS. Nadl można jeszcze zgłaszać drużynę do rozgrywek. Najbliższa sesja rozgrywek już w piątek.

Olszewski Sebastian
 W pierwszej połowie skuteczniejsi byli ryniczanie, którzy dwukrotnie wykorzystali wypady z  z kontrataku. W drugiej połowie bardziej doświadczeni zawodnicy z Lubicza całkowicie zdominowali mecz, chociaż w pewnym momencie wynik brzmiał 3:3. Graczem meczu z całą pewnością okazał się Sylwester Tylutki, strzelec 4 goli.

Wściekłe Leszcze : Pro Team Żarczyn 8:2 (3:2)
Zawadzki Michał

Drużyna Wściekłych Leszczy to bezpośredni spadkobiercy KKS Krzywin (3.miejsce w II edycji KALS) i Bezlitosnych (aktualny wicemistrz GLS). Siłą rzeczy byli faworytami tej potyczki. Przebieg meczu, jak i wynik, były bliźniaczo podobne do poprzedniego. Tylko momentami mecz był bardziej przebiegający pod znakiem brzydkich fauli. Graczem meczu Wojciech Mierzwiak, który strzelił 4 gole i był nie do zatrzymania przez obrońców Pro Teamu.